Матеріально - технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної освіти «Сонечко»

1. Інформаційна карта.

Заклад дошкільної освіти «Сонечко», розташований за юридичною адресою: 23262 Вінницька обл., Вінницький р-н, с.Пултівці, вул.Шевченка 35-Б; електронна адреса: olena.boiko.dnz@gmail.com

2. Загальні показники роботи

ПОКАЗНИКИ

СТАН

Проектна потужність

48 дітей

Кількість груп

Загальне число вихованців

Загальна площа всіх приміщень:

668,4 м.кв

5.

Кількість комп’ютерів задіяних у освітньому процесі

6.

Забезпеченість групами:

Група молодшої різновікової групи

Група старшої різновікової групи

7.

Музично-спортивна зала:

80,0 кв.м.

8.

Площа земельної ділянки

0,5 га

Згідно технічного паспорта на будівля закладу дошкільної освіти «Сонечко», який виготовлено 26.02.2021р. площа будівлі становить 371,8 кв.м. і включає адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, пральня, кабінет директора, комора), навчальні (2 виховні групи, музично-спортивна зала).

Будівля двоповерхова. В групових приміщеннях облаштовано приймальну, ігрову, спальну, буфетну кімнати згідно санітарних вимог.

Усі приміщення закладу мають естетичний вигляд, оздоблені кімнатними рослинами, улаштовані з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог. Територія має огорожу по всьому периметру ЗДО, достатньо озеленена, безпечна для дітей, відповідає санітарним нормам та правилам пожежної безпеки. Ігрове обладнання на майданчиках відповідає зросту та віковим особливостям дітей, надійно закріплене та безпечне в користуванні. На спортивному майданчику фізкультурне обладнання для виконання основних рухів.

3.Стан приміщення харчоблоку та його обладнання

Харчоблок закладу дошкільної освіти «Сонечко» відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Технологічне обладнання знаходиться в робочому стані. Харчоблок забезпечено виробничими столами, в достатній кількості кухонного посуду різного розміру та призначення, необхідного інвентарю. Весь посуд, інвентар, промарковано, вказано їх об’єм та призначення. Санітарний стан приміщень харчоблоку задовільний. Миючі, дезінфікуючі засоби зберігаються у маркованому посуді без доступу світла. Прибиральний інвентар закріплено за кожним із приміщень харчоблоку, відповідно промарковано.

4.Стан приміщення пральні та його обладнання

Пральна кімната, (обладнана ванною для замочування, пральною машиною). В наявності є прасувальна дошка та праска.

5.Стан допоміжних будівель на території

На території закладу дошкільної освіти знаходиться котельня. Площею 23,7 кв.м. Забезпечується належний стан утримання даної будівлі.

6.Стан протипожежного інвентарю, його утримання

У закладі дошкільної освіти підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях. Заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками, протипожежним покривалом, є протипожежний щит. Постійно здійснюється технічне обслуговування пожежної сигналізації, щороку проводиться перезарядка вогнегасників, заміри опору ізоляції.

7.Стан навчальних та адміністративних приміщень (групових, спалень, музично-спортивної зали та інших кабінетів,)

У групових кімнатах приміщеннях розміщено необхідні меблі, килими для ігрової діяльності, облаштовано ігрові та навчальні зони, створено безпечне предметне-розвивальне середовище, яке відповідає віку дітей, сприяє вирішенню освітніх та виховних завдань.

Спальні кімнати обладнані двох-ярусними ліжками. Ліжка закріплені за кожною дитиною, промарковані однаково з постільною білизною.

Музично-спортивна зала частково забезпечена необхідним спортивним обладнанням та інвентарем.

8.Проведення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу, що було оновлено та придбано у 2022-2023н.р.

Про використання позабюджетних коштів

№ п\п

Найменування цінностей

Ціна